Przemyślenia, podsumowania…

Dzieje się dzieje. Kontynuujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, rozmawiamy o zieleni w mieście, o wspólnym działaniu. Dzielimy się pomysłami i planami. Nieraz jesteśmy mile zaskoczeni informacjami o inicjatywach spółek, firm, spółdzielni mieszkaniowych i zwykłych mieszkańców. Wszędzie przejawia się troska o wspólne dobro, o to by w Dębicy dobrze się żyło. Mamy już pierwszych Patronów i Sponsorów naszego Stowarzyszenia. Bardzo serdecznie dziękujemy. Witamy nowych członków Stowarzyszenia. Im też jest bliska tematyka zielonej przestrzeni w naszym mieście.
Zawsze przeżywać będziemy każde odejście z naszego Stowarzyszenia. Ale rozumiemy, że wszyscy mamy prawo do swoich wyborów i do wytyczania własnych ścieżek.
Nadal poszukujemy pasjonatów, marzycieli, wizjonerów, wolontariuszy, chętnych dzielić się z nami swoimi pomysłami i włączyć się w działania Partnerstwa Dla Zrównoważonego Rozwoju Zielone Miasto Dębica. Tych, którzy lubią zieleń i chcą więcej.
Odkrywamy wszystko co nas łączy. Dużo tego jest. A pole do działania jest ogromne. I małe przestrzenie tez.
Zapraszamy.