Naszą misją jest podążanie za platońską ideą o tworzeniu miejsc dla życia szczęśliwego. Będzie to wspólna podróż z członkami naszego Partnerstwa Dla Zrównoważonego Rozwoju Zielone Miasto Dębica, oraz z jego sympatykami.

Każdy wnosi tu swoje doświadczenie, wiedzę, umiejętności, entuzjazm i angażuje się w proces przygotowania i budowania lepszej przestrzeni publicznej. Konsultacje i udział społeczny integruje społeczeństwo w pracy na rzecz miasta, które może lepiej spełniać potrzeby mieszkańców i tworzyć jego unikalny charakter.

Zapraszamy ludzi, którzy podzielają naszą pasję, nasze wartości i są miłośnikami przyrody. Gotowych włączyć się we wspólne działania dla miasta swoją pracą, zaangażowaniem, pomocą rzeczową i finansową. Wspólnie możemy wiele dokonać. Nasze jeszcze bardzo młode Partnerstwo spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Projekt powstał z połączenia myśli i miłości do natury, ludzi doświadczonych, godnych zaufania, którzy chcą, by żyło się tu lepiej.

Projekt powstał w grudniu 2021 roku. To początek historii. Będziemy ją tworzyć razem. Chcemy zmieniać Świat, a nasze Miasto to nasze miejsce na ziemi. Nasz Dom.

Władze stowarzyszenia

Danuta Malczak – Prezes

Monika Garduła – Wiceprezes

Małgorzata Kędzior – Członek

Komisja rewizyjna

Anna Puzio

Zdzisław Worek