Ruszamy z Tai Chi w plenerze

Zapraszam Cię na ćwiczenia Tai Chi w plenerze. Już od wtorku 05.04.2022r. o godz. 17.00 spotykamy się na Igloopolu, w parku przy muszli koncertowej. I tak będzie każdego tygodnia. Wspólnie ćwiczymy Tai Chi. Zajęcia są bezpłatne. To kolejna z proponowanych aktywności, w ramach realizacji planów Stowarzyszenia Partnerstwo Dla Zrównoważonego Rozwoju Zielone Miasto Dębica. A Ty zarezerwuj sobie godzinę dla siebie.

Przygotuj luźny strój sportowy i buty na miękkich podeszwach. A może chcesz jeszcze zabrać kogoś ze sobą. No to śmiało. Miejsca jest dość. Czy wiesz, że obecnie Tai Chi znajduje się na Liście niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego stworzonej przez UNESCO?


Regularne ćwiczenia Tai Chi wzmacniają odporność organizmu, poprawiają kondycję fizyczną, łagodzą stres, spowalniają procesy starzenia się, wpływają na poprawę koncentracji, koordynacji ruchów i równowagę. Wprowadzają nas w dobry nastrój i jakoś łagodniej patrzymy na świat. Są na to naukowe dowody. Ale wcale nie musimy w to wierzyć. Zawsze lepiej sprawdzić samemu. Uczymy bawić się ruchem. Bez niepotrzebnych napięć. Zapraszam tych, dla których Tai Chi jest już znane i tych, którzy słyszą o tym pierwszy raz. Tai Chi da się lubić. Ćwiczymy razem. Jeżeli pogoda popsuje nam plany, to poczekamy do kolejnego wtorku.
Do zobaczenia